Hoka One One M Speedgoat cyan/citrus

Obj. číslo: 3370000029

Trailové bežecké topánky HOKA ONE ONE Speedgoad, ktoré sú inšpirované náročnými podmienkami bežeckých pretekov Speedgoad 50K a na jej vývoji sa podieľaľ aj známy svetový bežec Karl Meltzer.

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 55,05 € (-39 %)

84,90 €

Popis tovaru

Hoka One One Speedgoat je vyslovene trailová topánka, veľmi obľúbená u profi atlétov tímu Hoka one one.  Unikátna technológia ochráni Vaše kĺby vďaka efektívnemu prechodu medzi dopadovou a odrazovou fázou behu. Jej podrážka je vybavená technológiou Vibram MegaGrip, ktorej výstupky bránia nežiadúcemu prešmykovaniu v náročnom teréne. Výborne tlmiaca medzipodrážka je zárukou bezpečného odpruženia, zatiaľ čo ľahký zvršok topánky je dostatočne funkčný a pevný pre zdolávanie nástrah v širokej škále technického terénu.  
 

  • bežecký povrch: trail, variabilný terén a extrémne ťažké podmienky, dlhé behy v teréne-preteky
  • nášľap: neutrálny
  • vhodné pre bežcov s vyššou hmotnosťou
  • podrážka: H-tvar, Balanced Meta-Rocker, 5 mm Vibram Mega grip
  • Sklon: 5 mm ( špička 28 mm, päta 33 mm)
  • tlmenie: 4 / 5    
  • stabilita: 4 / 5
  • Materiál: priedušná sieťovina / bezšvová syntetická podporná vrstva, zosilnená päta
  • šnurovanie: tradičné šnurovanie
  • hmotnosť: 285 g / 8 UK

 

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber