Hoka One one M Speed Instinct night shade/acid

Obj. číslo: 3370000036

Ak hľadáte naozaj rýchlu bežeckú obuv Hoka One one Speed Instinct s vysokou mierou tlmenia a zároveň univerzálnu obuv na viacero povrchov, tak je Speed Instinct skvelou voľbou.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 119,95 €

Ušetríte 40,05 € (-33 %)

79,90 €

Popis tovaru

Pánska trailová bežecká obuv Hoka One one Speed Instinct s rýchlosťou a ľahkosťou doslova "tancuje" v technicky náročnom teréne. Model Speed Instinct je ďalšia vývojová vetva Hoka One One. Rychlá topánka "stále" s vysokou mierou tlmenia a fantastickou váhou. Pri tomto trailovom modeli je po prvýkrát použitá aktívna časť podošvy Pro2Lite s 3 mm sklonom a bezšvovým priedušným zvrškom, ošetreným 3D zónovou tlačou. Topánka sa vďaka týmto technologickým prvkom prispôsobí väčšine povrchov - od spevneného lesného podkladu až po horský terén. Vďaka stále vysokej miere tlmenia zvládne aj väčšie objemy behu a je vhodná ako tréningová aj pretekárska obuv. 

 

  • bežecký povrch: trail
  • nášľap: neutral
  • určenie: intenzívny tréning
  • bežšvový priedušný zvršok s 3D zónami
  • Early Stage Meta-Rocker podrážka
  • PRO2LITE +10 Midsole medzipodrážka
  • sklon: 3 mm (špička 20 mm, päta 23 mm)
  • hmotnosť: 260 g

Technológie:

  • Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 
  • Nová Pro2Lite konštrukcia medzipodrážky spája mäkšiu penu v zadnej časti topánky (Protection) s ľahkou a pevnejšiou penou v prednej časti nohy (Propulsion). Hoka nazýva tento prístup Pro2Lite, ako rovnováhu medzi ochranou a rýchlym pohybom

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber