Hoka One One M Challenger ATR 4 black/kumquat

Obj. číslo: 3370000069

Pánska obuv Hoka One One M Challenger ATR 4 je vhodná pre bežcov, ktorí kombinujú spevnený i nespevnený terén.

viac info

Vyberte farbu

129,95 €

Popis tovaru

Hoka One One M Challenger ATR 4 s väčšou ochranou špičky ako jeho predchodca, je hybridná bežecká obuv vhodná na cesty, ako aj na nespevnený terén. Osvedčená geometria medzipodrážky HOKA v kombinácii s technológiou Meta-Rocker a tlmiacim penovým materiálom EVA poskytne pohodlný a hladký bežecký zážitok. Priliehavý strih topánky s technológiou Pro-Heel pre lepšie vedenie chodidla a trailový vzor na podrážke so 4 mm vzorom zabezpečia výbornú stabilitu a trakciu v teréne. 

 

  • bežecký povrch: cesta / trailový terén
  • nášľap: neutrálny
  • zvršok z dvojvrstvového vysoko-priedušného materiálu
  • podrážka: Early Stage Meta-Rocker
  • sklon: 5 mm (špička 24 mm, päta 29 mm)
  • šnurovanie: tradičné šnúrky
  • oversize EVA medzipodrážka
  • hmotnosť: 254 g (EUR 42 2/3)  

 

Technológie:

 

Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 

Oversize cushioning - prepracovaná podrážka zo špecificky funkčných pružných materiálov je až o 2,5 krát väčšia ako podrážka štandardnej bežeckej topánky. Vynikajúca schopnosť tlmiť nárazy pri zachovaní maximálnej možnej stability chodidla.

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Synetika
Podrážka Early-Stage Meta-Rocker

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber