Hoka One One M Bondi 5 blue/red orange/gold fusion

Obj. číslo: 3370000052

Pánska bežecká obuv Hoke One One Bondi 5 s vynikajúcim odpružením, vhodná na dlhšie behy po cestách.

viac info

139,95 €

Popis tovaru

Pánska obuv Hoka One One Bondi 5 je vhodná na dlhšie behy na cestách, ale poskytuje dostatočnú trakciu aj na ľahší trail. Je zatiaľ najodpruženejším modelom od Hoka One One v danej kategórii. Prichádza s ústretovejšou špičkou a vyššou priedušnosťou.

 

  • bežecký povrch: asfalt
  • nášľap: neutral (maximálne tlmenie)
  • 3D Puff Print Frame pre ľahkú a presnú podporu
  • vysoká priedušnosť a podpora
  • tvarovaná vložka Ortholite
  • medzipodrážka z materiálu EVA
  • Early Stage Meta-Rocker podrážka  
  • zónové riešenie podrážky pre dlhšiu životnosť
  • sklon: 4 mm (špička 29 mm, päta 33 mm)
  • hmotnosť: 284g (pri veľkosti EU 42 2/3)

 

Technológie:

Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 

Oversize cushioning - prepracovaná podrážka zo špecificky funkčných pružných materiálov je až o 2,5 krát väčšia ako podrážka štandardnej bežeckej topánky. Vynikajúca schopnosť tlmiť nárazy pri zachovaní maximálnej možnej stability chodidla.

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Synetika
Podrážka Early-Stage Meta-Rocker

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber