Hoka One One Challenger ATR 2 M gey grey/empire yellow

Obj. číslo: 3370000018

Pánska trailová obuv Hoka One One Challenger ATR 2 je nástupcom najpredávanejšieho trailového modelu Hoka One One. Vhodná pre bežcov, ktorý kombinujú spevnený i nespevnený terén.

viac info

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 30,05 € (-23 %)

99,90 €

Popis tovaru

Trailová pánska bežecká obuv Hoka One One Challenger ATR 2 je nástupcom modelu ATR. Vhodná je pre bežcov, ktorý uprednostňujú lesné cesty a mierny terén. Dizajnom sa od svojho predchodcu veľmi nelíšila ale nové technológie a zmeny nastali najmä na zvršku topánky. Celkovo sú spevnené hlavne v oblasti päty a jazyka, čo má za následok nárast váhy, ale stále ich môžeme radiť k najľahším trailovým na svete. Váhu majú vyššiu z dôvodu extra peny, ktorá je umiestnená na podrážke pre lepšiu priľnavosť. Na modeli je použitá EVA penový materiál v medzipodrážke, ktorý je rozhodne odolnejší a výborne drží. Medzipodrážka a menej namáhané časti podošvy v centrálnej časti sú tvorené z tlmiacej hmoty EVA s objemom 2,5. Podrážka je v oblasti špičky a päty tvorené oveľa trvácnejšou a tvrdšou gumou pre dlhšiu životnosť. Lepšiu trakciu a stabilitu zabezpečuje trailový vzor na podrážke s 4 mm okami.

 

 • bežecký povrch: trailový terén
 • nášľap: neutrálny, jemná pronácia – supinácia
 • vhodné pre bežca s nižšou a strednou hmotnosťou
 • Stielka: Ortholite, priedušná, antibakteriálna 
 • podrážka: Early-Meta-Rocker
 • sklon: 5 - 6 mm (špička 23 mm, päta 28 mm)
 • šnurovanie: tradičné šnúrky
 • modelovaná EVA medzipodrážka
 • hmotnosť:  225 g / 8 UK  

Technológie:

 

 • Early-Stage Meta-Rocker- vyhnutie prednej časti podrážky smerom nahor, ktoré sa začína už niekde v strede predpriehlavkových kostí v oblasti bruška chodidla. Umožňuje a uľahčuje plynulý beh a napomáha rýchlemu prechodu na prednú časť chodidla. 
 • Over Size- hrúbka podrážky do 30 mm na päte a 24 mm na špičke
 • Oversize cushioning - prepracovaná podrážka zo špecificky funkčných pružných materiálov je až o 2,5 krát väčšia ako podrážka štandardnej bežeckej topánky. Vynikajúca schopnosť tlmiť nárazy pri zachovaní maximálnej možnej stability chodidla

 

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber