Hoka One One Bondi 4 black/cyan

Obj. číslo: 3370000039

Pánska bežecká obuv Hoka One One Bondi 4 je bezpochyby jeden z najlepších modelov HOKA na cesty. 

viac info

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 11,20 € (-8 %)

128,75 €

Popis tovaru

Hoka One One Bondi 4 je bezpochyby jeden z najlepších modelov HOKA na cesty. Je určený pre všetkých, ktorí hľadajú bežeckú obuv na cestu ale radi sa prebehnú aj do ľahkého terénu a zároveň od obuvi vyžadujú vysokú mieru tlmenia. Vďaka skvelej trakcii sa dá použiť aj na prašných cestách a ľahkom teréne. Meta-Rocker kolísková konštrukcia s rýchlym nástupom Vás vyslovene bude tlačiť vpred, a to aj pri veľkých objemoch behu.

 

  • bežecký povrch: asfalt
  • nášľap: neutral (maximálne tlmenie)
  • FULL Ground Kontakt ® Systém poskytuje zvýšenú trakciu a stabilitu na nerovnom povrchu.
  • Early Stage Meta-Rocker podrážka
  • Soft Eva medzipodrážka
  • zvrošok: CLOSED Mesh Zvršok tvorí uzavretý mesh, ktorý bráni prenikaniu nečistôt, bez zníženia priedušnosti
  • ACTIVE Foot Frame ® tvar medzipodrážky navrhnutý pre integráciu stability a padnutiu pre širokú škálu chodidiel. 
  • sklon: 4 mm (špička 29 mm, päta 33 mm)
  • hmotnosť: 297 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika

Výrobca (HOKA ONE ONE)

Spoločnosť HOKA ONE ONE® ( v Maorštine „ time to fly “ alebo „ nadišiel čas lietať “ založili dvaja francúzski nadšenci horského behu Jean-Luc Diard a Nicolas Mermoud, pôvodne na myšlienke modernej trailovej bežeckej topánky využívanej pri behoch v náročnom alpskom teréne. 

Doposiaľ nevídaný mohutný a široký koncept topánky bol tak trochu aj ovplyvnený, známymi a zabehnutými technológiami free-ride lyží alebo veľkými 29 palcovými kolesami horských bicyklov, ktoré už roky preukazujú svoju funkčnosť a efektívnosť v náročných horských podmienkach. Správnosť rozhodnutia tohto netradičného „start up“ konceptu potvrdil fakt, že značku v roku 2013 kúpila spoločnosť Deckers Outdoor Corporation, ktorá je mimochodom aj vlastníkom takých populárnych značiek obuvi ako UGG a Teva. 

Za posledné roky popularita značky naberá na obrátkach a produkty HOKA ONE ONE® sú vyhľadávané nielen najlepšími bežcami na extrémne dlhé trate, ale nachádza aj široké využitie medzi rekreačnými bežcami, ktorí hľadajú ľahkú a bezpečnú topánku s maximálnym odpružením a poskytujúcu vysoký komfort. Hoka One One navrhuje pohodlné a bezpečné bežecké topánky s ohľadom na optimálny výkon s využitím najnovších poznatkov v oblasti behu a outdooru.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber