GSI Nesting Wine Glass

Obj. číslo: 3060000003

GSI Nesting Red Wine Glass je odolný, rozoberateľný pohár na červené víno pre tých , ktorí si potrpia na spôsoby všade, kde prídu.

viac info

Pôvodne 9,20 €

Ušetríte 0,75 € (-8 %)

8,45 €

Popis tovaru

GSI Nesting Red Wine Glass je ideálnym spoločníkom na miesta, kde krehké sklo nemá šancu. Nedostupné zasnežené vrcholy, winterraumy vysoko v horách alebo exponované bivaky v stene – všade tam si môžete dopriať pohár červeného na úrovni a s noblesou. Ide o napohľad dokonalú imitáciu skla s vysokým leskom a až po chytení pohára do rúk zistíte, že je to odolný plast. Stopka s podstavcom sa dá jednoducho odskrutkovať a tým zmenšiť transportný objem.

 

  • Hmotnosť: 63g
  • Veľkosť: 78x78x114 mm
  • Objem: 275ml
  • balenie obsahuje 1 ks

 

Materiál: Copolyester

Parametre

Výrobca (GSI)

Všetko to začalo už dávno s niektorými bláznami francúzsko kanadskými trapermi a značným množstvom domáceho alkoholu.

V roku 1985 v priekupníckom duchu malý kádr súrodencov z Britskej Kolumbie sa vydal na západné pobriežie do San Diega, kde založili značku GSI Outdoors. Začínali malými kusmi modrého smaltovaného výrobku a doplnkov na táborák. Spoločnosť GSI naďalej rástla a rozšírovala sa dizajnom, výrobou, predajom a marketingom neustále rastúcej a stále viac inovatívnej rady ešusov a príslušenstva. Ako spoločnosť rástla tak Don, Ian a Kathy Scottovi sa rozhodli premiestniť do Spokane, WA kde sú odvtedy.

V súčastnosti sa produkty GSI distribuujú po celom svete, keďže výrobca pokračuje v rozšírovaní svojích produktov, známych svojou špičkovou kvalitou, technickou výkonnosťou, inovatívnym dizajnom a predovšetkým ich zábavným postojom k outdoorovému zážitku.

GSI Outdoors definuje inováciu nie použitím nových materiálov a vyzdvihnutia nepredstaviteľných funkcií, ale vytvorením jedinečných, nápaditých a zábavných produktov. Hlavnou myšlienkou je vytvárať nové a vzrušujúce predmety z produktov, o ktorých si ostatný mysleli, že sa nedjaú zlepšiť alebo nestojá zato. Tento druh autentickej inovácie môže prísť iba z jedného miesta - zákazníkov.

Spoločnosť GSI Outdoors je malá súkromná spoločnosť so slobodou výroby, ktorá vystihuje vonkajšie prostredie a dáva flexibilitu pre čo najlepšiu reakciu na potreby zákazníka. GSI ponúka svojím zákazníkom vybavenie ako sú termosky, ešusy, hrnčeky a doplnký na kempovanie.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber