GSI Glacier Stainless Vaccum Bottle 1l orange

Obj. číslo: 3060000006

GSI Outdoors Glacier Stainless Vacuum Bottle je odolná a štýlová termoska, ktorá si zachováva termoizolačné vlastnosti extrémne dlhý čas.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 40,95 €

Ušetríte 3,30 € (-8 %)

37,65 €

Popis tovaru

GSI Outdoors Glacier Stainless Vacuum Bottle je štýlová termoska z nehrdzavejúcej ocele so závitovým ventilom v štyroch GSI farbách. Termoska zaujme praktickosťou, jednoduchosťou a dokonalou tepelnou izoláciou. Dvojitý vákuový plášť siaha až po okraj hrdla, čo má za následok udržanie dostatočnej teploty veľmi dlho. Výrobca garantuje teplotu nápoja 56° po 36 hodinách. Zaujímavosťou je vrchnák vyššej hmotnosti, ktorý má za úlohu uľahčiť nalievanie tekutiny aj v silnom vetre.

 

  • Rozmery: 94x94x300mm
  • Objem: 1L
  • Hmotnosť: 723g

 

Parametre

Materiál Nerez
Objem 1 l
Hmotnosť 723 g

Výrobca (GSI)

Všetko to začalo už dávno s niektorými bláznami francúzsko kanadskými trapermi a značným množstvom domáceho alkoholu.

V roku 1985 v priekupníckom duchu malý kádr súrodencov z Britskej Kolumbie sa vydal na západné pobriežie do San Diega, kde založili značku GSI Outdoors. Začínali malými kusmi modrého smaltovaného výrobku a doplnkov na táborák. Spoločnosť GSI naďalej rástla a rozšírovala sa dizajnom, výrobou, predajom a marketingom neustále rastúcej a stále viac inovatívnej rady ešusov a príslušenstva. Ako spoločnosť rástla tak Don, Ian a Kathy Scottovi sa rozhodli premiestniť do Spokane, WA kde sú odvtedy.

V súčastnosti sa produkty GSI distribuujú po celom svete, keďže výrobca pokračuje v rozšírovaní svojích produktov, známych svojou špičkovou kvalitou, technickou výkonnosťou, inovatívnym dizajnom a predovšetkým ich zábavným postojom k outdoorovému zážitku.

GSI Outdoors definuje inováciu nie použitím nových materiálov a vyzdvihnutia nepredstaviteľných funkcií, ale vytvorením jedinečných, nápaditých a zábavných produktov. Hlavnou myšlienkou je vytvárať nové a vzrušujúce predmety z produktov, o ktorých si ostatný mysleli, že sa nedjaú zlepšiť alebo nestojá zato. Tento druh autentickej inovácie môže prísť iba z jedného miesta - zákazníkov.

Spoločnosť GSI Outdoors je malá súkromná spoločnosť so slobodou výroby, ktorá vystihuje vonkajšie prostredie a dáva flexibilitu pre čo najlepšiu reakciu na potreby zákazníka. GSI ponúka svojím zákazníkom vybavenie ako sú termosky, ešusy, hrnčeky a doplnký na kempovanie.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber