G3 Twin Tip Connector Kit

Obj. číslo: 3033002

G3 Twin Tip Connector Kit je systém uchytenia zadnej časti stúpacích pásov na twintipové lyže.

viac info

Pôvodne 16,00 €

Ušetríte 1,30 € (-8 %)

14,70 €

Popis tovaru

G3 Twin Tip Connector umožňuje bezpečne uchytiť zadnú časť stúpacích pásov k twintipovým lyžiam. G3 Twin tip connector je plne kompatibilný so všetkými stúpacími pásmi G3 s klasickým popruhom na konci a poskytuje spoľahlivé plnohodnotné uchytenie pre všetky druhy twintipových lyží.

 

Parametre

Výrobca (G3)

Spoločnosť G3 Genuine Guide Gear, ktorá sídli v Severnom Vancouveri, Canada, je nezávislým vlastníkom a prevádzkovateľom výrobných zariadení pre špičkových lyžiarov a nadšencov snowboardingu. Od vzniku prvej lavínovej sondy v roku 1995 pre vodcov, G3 zostala verná koreňom, navrhnovaním a výrobou inovatívnych, trvalých a spoľahlivých zariadení, ktorým môžu odborníci a nadšenci dôverovať.

Teraz s 20 ročnou históriou vedúcej k inováciam a vývojom nového produktu, G3 nespí na vavrínoch, a síce skupina užívateľov z lyžiarskej a snowboardovej komunity rastie ako z vody, zameranie spoločnosti zostáva rovnaké s trochou zábavy.

Inžinieri G3 sú vášniví lyžiari, ktorí nemajú záujem robiť produkty, ktoré sú len tak dobré ako iné značky na trhu, a tak hľadajú vylepšené riešenia a nové produkty.

Spoločnosť G3 sa zameriava na sortiment lyží, splitboardov, skialpinistických pásov, AT a telemarkových viazaní a lavínových bezpečnostných zariadení, kde sa snaží robiť nielen inovatívne, odolné a spoľahlivé zariadenia, ale príjemné a ľahko použiteľné.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber