G3 Rutschblock Cord

Obj. číslo: 3033001

Ľahké a veľmi odolné lavínové lanko G3 Rutschblock Cord

viac info

Pôvodne 28,95 €

Ušetríte 2,35 € (-8 %)

26,60 €

Popis tovaru

Ľahké a veľmi odolné lavínové lanko G3 Rutschblock Cord. Veľké slučky sú pohodlné pre použitie aj v rukaviciach.

 

  • Materiál: povrchová úprava kábla z nerezovej ocele
  • Dĺžka:  5,75m 

Parametre

Výrobca (G3)

Spoločnosť G3 Genuine Guide Gear, ktorá sídli v Severnom Vancouveri, Canada, je nezávislým vlastníkom a prevádzkovateľom výrobných zariadení pre špičkových lyžiarov a nadšencov snowboardingu. Od vzniku prvej lavínovej sondy v roku 1995 pre vodcov, G3 zostala verná koreňom, navrhnovaním a výrobou inovatívnych, trvalých a spoľahlivých zariadení, ktorým môžu odborníci a nadšenci dôverovať.

Teraz s 20 ročnou históriou vedúcej k inováciam a vývojom nového produktu, G3 nespí na vavrínoch, a síce skupina užívateľov z lyžiarskej a snowboardovej komunity rastie ako z vody, zameranie spoločnosti zostáva rovnaké s trochou zábavy.

Inžinieri G3 sú vášniví lyžiari, ktorí nemajú záujem robiť produkty, ktoré sú len tak dobré ako iné značky na trhu, a tak hľadajú vylepšené riešenia a nové produkty.

Spoločnosť G3 sa zameriava na sortiment lyží, splitboardov, skialpinistických pásov, AT a telemarkových viazaní a lavínových bezpečnostných zariadení, kde sa snaží robiť nielen inovatívne, odolné a spoľahlivé zariadenia, ale príjemné a ľahko použiteľné.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber