G3 Bonesaw

Obj. číslo: 3031001

Nerezová píla na sneh G3 Bonesaw reže sneh, ľad, ale aj drevo. Možnosť upevniť na násadu od lopatka alebo cepínu.

viac info

Pôvodne 59,95 €

Ušetríte 4,80 € (-8 %)

55,15 €

Popis tovaru

Kvalitná píla na sneh G3 vyrobená z nerezovej ocele. Reže sneh, ľad a dokonca aj drevo. Popruhmi upevniteľná na násadu od lavínovej lopaty alebo cepín. Rúčka je pre väčšiu izoláciu a dobrú manipulovateľnosť potiahnutá gumou. Integrovaná kryštalická karta snehu.

 

Hmotnosť: 169 g

Parametre

Výrobca (G3)

Spoločnosť G3 Genuine Guide Gear, ktorá sídli v Severnom Vancouveri, Canada, je nezávislým vlastníkom a prevádzkovateľom výrobných zariadení pre špičkových lyžiarov a nadšencov snowboardingu. Od vzniku prvej lavínovej sondy v roku 1995 pre vodcov, G3 zostala verná koreňom, navrhnovaním a výrobou inovatívnych, trvalých a spoľahlivých zariadení, ktorým môžu odborníci a nadšenci dôverovať.

Teraz s 20 ročnou históriou vedúcej k inováciam a vývojom nového produktu, G3 nespí na vavrínoch, a síce skupina užívateľov z lyžiarskej a snowboardovej komunity rastie ako z vody, zameranie spoločnosti zostáva rovnaké s trochou zábavy.

Inžinieri G3 sú vášniví lyžiari, ktorí nemajú záujem robiť produkty, ktoré sú len tak dobré ako iné značky na trhu, a tak hľadajú vylepšené riešenia a nové produkty.

Spoločnosť G3 sa zameriava na sortiment lyží, splitboardov, skialpinistických pásov, AT a telemarkových viazaní a lavínových bezpečnostných zariadení, kde sa snaží robiť nielen inovatívne, odolné a spoľahlivé zariadenia, ale príjemné a ľahko použiteľné.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber