G3 Alpinist Skins 115 mm

Obj. číslo: 3030000001

Stúpacie pásy G3 sú vyrobené zo 100% nylonu, ktorý zaručuje výborný sklz, dokonalý záber a dlhú životnosť. Predné upínanie v podobe dvoch samostatných háčikov sa výborne prispôsobí akémukoľvek tvaru špičky. Zadné napínanie je zabezpečené systémom gumeného pásika a kovovej spony.

viac info

Veľkosti:

Pôvodne 139,95 €

Ušetríte 11,20 € (-8 %)

128,75 €

Výhodná zostava:

Popis tovaru

Skialpové stúpacie pásy G3 ponúkajú výborný sklz, dobrý záber a dokonalé upínanie na akýkoľvek typ lyže. Dva samostatné háčiky sa prispôsobia akémukoľvek tvaru špičky, pričom päta je napínaná systémom gumeného pásika a kovovej spony. Orezanie pásu je mimoriadne jednoduché vďaka dvojsmernému nožu, ktorý zároveň vynecháva voľnú hranu lyže. Balenie obsahuje aj separačnú sieťku medzi pásy. 

 

  • šírka: 11,5 cm

Pásy sa vyrábajú v troch veľkostiach:
S: 153 - 169cm
M: 168 - 184cm
L: 183 - 199cm

 

Materiál: 100% nylon

Parametre

Materiál Nylon

Výrobca (G3)

Spoločnosť G3 Genuine Guide Gear, ktorá sídli v Severnom Vancouveri, Canada, je nezávislým vlastníkom a prevádzkovateľom výrobných zariadení pre špičkových lyžiarov a nadšencov snowboardingu. Od vzniku prvej lavínovej sondy v roku 1995 pre vodcov, G3 zostala verná koreňom, navrhnovaním a výrobou inovatívnych, trvalých a spoľahlivých zariadení, ktorým môžu odborníci a nadšenci dôverovať.

Teraz s 20 ročnou históriou vedúcej k inováciam a vývojom nového produktu, G3 nespí na vavrínoch, a síce skupina užívateľov z lyžiarskej a snowboardovej komunity rastie ako z vody, zameranie spoločnosti zostáva rovnaké s trochou zábavy.

Inžinieri G3 sú vášniví lyžiari, ktorí nemajú záujem robiť produkty, ktoré sú len tak dobré ako iné značky na trhu, a tak hľadajú vylepšené riešenia a nové produkty.

Spoločnosť G3 sa zameriava na sortiment lyží, splitboardov, skialpinistických pásov, AT a telemarkových viazaní a lavínových bezpečnostných zariadení, kde sa snaží robiť nielen inovatívne, odolné a spoľahlivé zariadenia, ale príjemné a ľahko použiteľné.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber