Fjällräven Värmland Heater safety orange

Obj. číslo: 2850000346

Hrubá zimná poľovnícka čiapka Värmland Heater do chladného a veterného počasia. Mäkká syntetická kožušina na okraji, klapkách na uši a okolo okrajov, aby ste mali v teple i bradu a líca.

viac info

Pôvodne 79,99 €

Ušetríte 6,44 € (-8 %)

73,55 €

Popis tovaru

Hrubá zimná poľovnícka čiapka Värmland Heater do veľmi chladného počasia. Vyrobená z nehlučného, mäkkého polyesteru, ktorý odoláva vlhkosti vďaka syntetickej kožušine na okraji. S klapkami na uši, ktoré chránia pred ľadovým vetrom. Klapky na uši sa dajú upevniť pod bradou pomocou cvoku. Na čiapke sú aj ďalšie, menšie klapky na uši s malými otvormi, vďaka ktorým budete dobre počuť, ktoré môžete hore pripnúť gombíkom, alebo zložiť dolu pri studenom vetre.

  • syntetická kožušina na okraji
  • klapky na uši upevniteľné pomocou cvoku
  • odoláva vlhkosti
  • hrubá, teplá čiapka

Materiál: 100% Acrylic, 100% Polyester, podšívka: 100% Polyamid

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Materiál 100% akryl

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber