Fjällräven Polar -30 Long burnt orange

Obj. číslo: 2850000244

Páperový spacák Fjällräven Polar -30 Long do extrémne studeného počasia s kapucňou so syntetickou kožušinou, ktorá udržiava v spacom vaku teplo. 

 

 

viac info

Pôvodne 999,99 €

Ušetríte 80,04 € (-8 %)

919,95 €

Popis tovaru

Dobre izolovaný páperový spací vak s premyslenými funkciami určený na zimné výpravy v extrémne chladnom počasí. Plnený naším perím najvyššej kvality s výbornými izolačnými vlastnosťami a s vysokou úrovňou kompresie. Perie je uložené v kanálikoch, čo znižuje riziko vzniku chladných miest. Charakteristická kapucňa je inšpirovaná našimi najteplejšími bundami s odnímateľným okrajom zo syntetickej kožušiny, ktorá minimalizuje tepelné straty. Tvar kapucne umožňuje kopírovať pohyb hlavy, čím sa znižuje riziko vydychovania vlhkého vzduchu dovnútra spacáku. Tvar kapucne okrem toho zabezpečuje, že vo vnútri kapucne je menej vzduchu, ktorý sa musí ohriať, čím sa zlepšuje izolácia. Obojsmerný zips pzdĺž celej ľavej strany uľahčuje vetranie spacáku. Na pravej strane je zips kratší a vďaka tejto kombinácii môže človek v spacáku sedieť s rukami vonku a riešiť upratovanie výbavy atď. Zips má perím vyplnenú ochrannú lištu, ktorá chráni pred prievanom a v prípade pokazeného zipsu sa dá zapnúť pomocou patentných gombíkov, čím sa zvýši bezpečnosť počas dlhých túr v chladnom počasí. Kožené prvky. Nepremokavý kompresný vak so zvinovacím poklopom. Súčasťou je aj veľký prepravný vak, pričom v priestore spacieho vaku určenom pre nohy sú očká, za ktoré sa dá spacák zavesiť. 

 

  • náplň: 95% goose down, 5% feather, 700 CUIN
  • komfort: -20°C ženy, -30°C muži 
  • extrém: -54°C ženy
  • hmotnosť: 2150 g
  • max. výška: 195 cm
  • súčasťou je aj veľký prepravný vak

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber