Fjällräven Nordic Heater dark garnet

Obj. číslo: 2850000387

Univerzálna mimoriadne teplá zimná čiapka Fjällraven Nordic Heater odolná voči vetru a dažďu. Vďaka pohodlnej syntetickej kožušine a teplými klapkami na ušiach sa aj počas mrazivého počasia budete cítiť komfortne.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 69,99 €

Ušetríte 5,64 € (-8 %)

64,35 €

Popis tovaru

Extrémne teplá čiapka Fjällräven Nordic Heater, ktorá odolá polárnym podmienkam a mrazivému vetru. Chlopne na uši je možné zopnúť na gombíky na temene hlavy alebo pod bradou umelohmotnou sponou, aby zostala na svojom mieste aj v silnom vetre. Vonkajšia látka je vyrobená z mäkkého, nešuchotavého impregnovaného polyesteru s nulovým obsahom fluorokarbónu. 

 

  • Hmotnosť: 160g (veľkosť M)
  • Pohlavie: unisex

 

Materiál: 100% acrylic, 100% polyamid

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber