Fjällräven Move With Bag Long

Obj. číslo: 2853008

Fjällräven Move With Bag je ľahký páperový spacák, ktorý zaručí dostatočné teplo. Spacák, ktorý svojou veľkosťou zaberie minimálny priestor v batohu.

viac info

Pôvodne 239,99 €

Ušetríte 19,24 € (-8 %)

220,75 €

Popis tovaru

Move With Bag Long ľahký pérový spacák s možnosťou kompresie, ktorý zaručí dostatočné teplo a zaberie malý priestor v batohu. Navrhnutý je pre všetkých, ktorí potrebujú dostatočný priestor, a to aj v spánku. Optimalizovaná izolácia v oblasti trupu a hlavy 700 cuin pre minimálne straty tepla a 600 cuin v oblasti nôh, pre minimalizovanie celkovej hmotnosti. Obojsmerný zips po celej dĺžke, pre jednoduchú premenu spacáku na prikrývku. Samozrejmosťou je aj izolačný límec, pásik po celej dĺžke zipsu proti jeho zahryznutiu do látky, kompresný aj skladovací obal a pútka pre zavesenie v spodnej časti. Vhodný pre postavu do výšky 195 cm

 

- náplň: husacie perie 90/10 700cuin

- komfort: +6°C

- extrem: -9°C

- hmotnosť: 730 g

 

"Spacák Move With je určený pre tých, ktorí sa počas spánku prehadzujú s celým spacákom. Spravili sme ho trošku užší aby izolačná vrstva bola čo najbližšie pri tele a páperovú výplň sme rozmiestnili tak, aby ste neprišli o žiadne teplo, či budete spať na bruchu, boku alebo chrbte."

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna Letný
Výplň Páperie
Teplotné určenie Comfort: +5°C, Extrem: -9°C
Váha 670g

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber