Fjällräven Karl Trousers Dark Grey

Obj. číslo: 2852012

Fjällräven Karl Trousers patria do série outdoorových nohavíc, ktoré sa dajú použiť na horskú turistiku alebo na víkendy na chate a vďaka materiálu G-1000 Silent sú vhodné pre lesníkov a lovcov zveri. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 129,99 €

Ušetríte 10,44 € (-8 %)

119,55 €

Popis tovaru

Karl je séria outdoorových nohavíc, ktoré sa dajú použiť na horskú turistiku alebo na víkendy na chate. Sú vyrobené z odolného G -1000 Silent materiálu s brúseným povrchom a vďaka tomu sú ľahšie, tichšie a praktické pre lesníkov a lovcov zveri. Ďalšou výhodou materiálu G -1000 je impregnácia včelím voskom. Vďaka prírodnému vosku Greenland Wax je odev odolný voči vode, vetru, nečistotám a tiež voči prepichnutiu hmyzom. Môžete ľahko upraviť mieru impregnácie aplikovaním väčšieho množstva vosku alebo jeho vypraním. Nohavice majú neukončenú dĺžku a môžete si ich upraviť podľa vlastných potrieb.

 

  • predtvarované kolená
  • 2 bočné vrecká
  • vrecko na mapu
  • vrecko na mobil alebo GPS
  • brúsený povrch

 

Materiál: G-1000® Silent - 65% polyester, 35% bavlna

Farba: Dark Grey

Parametre

Pohlavie Pánske
Materiál G-1000
Špecifikácia materiálu G-1000
Traky Nie
Strih Regular Fit

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber