Fjällräven Foldsack No. 3 autumn leaf

Obj. číslo: 2850000093

Menšia taška cez rameno Fjällräven Foldsack No.3  z materiálu G-1000 HD s poklopom, ktorý sa dá stiahnuť a upevniť pomocou textilných popruhov a kovových praciek.

viac info

Pôvodne 79,99 €

Ušetríte 6,44 € (-8 %)

73,55 €

Popis tovaru

Jednoduchá taška Fjällräven Foldsack No.3 cez rameno určená na nosenie základných potrieb, ktoré potrebujete mať stále so sebou. Je vyrobená z pevného a odolného materiálu G-1000 HeavyDuty s poklopom, ktorý sa dá stiahnuť dolu a upevniť pomocou textilných remienkov a kovových praciek. Do hlavného úložného priestoru vojde mapa, dokumenty formátu A4, iPad, peňaženka a ďalšie predmety, ktoré musíte mať počas cestovania alebo bežného pracovného dňa pri sebe. Na vonkajšej strane je vrecko so zipsom, ktoré je pri zatiahnutom poklope zakryté. 

 

  • objem: 6 litrov
  • rozmery: 30 x 25 x 7 cm
  • textilné rúčky na hornom okraji
  • nastaviteľný textilný ramenný popruh. 
  • impregnácia sa dá obnoviť pomocou vosku Greenland Wax

 

​Materiál: G-1000® HeavyDuty: 65% polyester, 35% bavlna, G-1000® Lite: 65% polyester, 35% bavlna.

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Objem 0- 29L

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber