Fjällräven Abisko Two Seasons Long atlantic blue

Obj. číslo: 2850000242

Syntetický spacák Fjällräven Abisko Two Seasons Long technického strihu. Výhodou je malá hmotnosť a poddajnosť poskytujúca maximálne pohodlie.

viac info

Pôvodne 159,99 €

Ušetríte 12,84 € (-8 %)

147,15 €

Popis tovaru

Technický syntetický spacák Fjällräven Abisko Two Seasons Long využiteľný trištvrte roka s dobrým pomerom teplo - hmotnosť - rozmery. Výplň z materiálu Supreme Microloft zabezpečuje dobrú izoláciu aj po navlhnutí. Veľmi teplý hlavový diel s ľahko uchopiteľnou nastavovacou šnúrkou, ktorá zvyšuje teplo a pohodlie. Po celom obvode spacieho vaku je obojsmerný zips, pomocou ktorého môžete spacák vyvetrať napr. iba pri nohách. Vystužená lišta okolo otvoru chráni telo pred prievanom. Priestranný priestor pre nohy. Malé vnútorné vrecko na odloženie predmetov, ktoré chcete mať poruke. Očká pri priestore na nohy na zavesenie a sušenie. 

 

  • náplň: Supreme Microsoft SB, 100 % Polyester
  • komfort: +6°C
  • extrém: -14°C
  • hmotnosť: 1000 g
  • max. výška: 195 cm
  • súčasťou je aj obal

Parametre

Pohlavie Unisex
Sezóna Letný
Výplň Duté vlákno
Teplotné určenie Comfort: +6°C , Limit: +1°C , Extrem: -14°C
Váha 1000 g

Výrobca (Fjällräven)

Švédsky výrobca outdoorového oblečenia a vybavenia s dlhoročnou tradíciou. Okrem kvalitného oblečenia ponúka kvalitné príslušenstvo na turistiku a camping, najmä spacáky, stany a batohy. Používa ekologické materiály a impragnáciu prírodným voskom.

Zakladateľ Ake Nordin ušil svoju prvú horolezeckú bundu už v roku 1966, vyrábal na objednávku batohy a drevené konštrukcie. Vymyslel prvé dvojplecové batohy s konštrukciou. Čaro jeho dvojvrstvového stanu nebolo do dnešnej doby prekonané.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber