Fischer XC Touring T4 black

Obj. číslo: 2700000209

Topánky Fischer XC Touring T4 na bežky pre rekreačné použitie a turistiku.

viac info

Pôvodne 79,95 €

Ušetríte 6,40 € (-8 %)

73,55 €

Popis tovaru

Bežkárske topánky určené na nenáročné bežkovanie klasickou technikou. Jedná sa o pohodlnú a zateplenú obuv s jednoduchým nazúvaním, šnúrky sú prekryté vrchnou vrstvou so zipom. 

 

  • Obsahuje technológiu Comfort Guard,čo je vode odolná izolácia pre dodatočnú tepelnú ochranu prednej časti nohy a oblasti uloženia prstov.
  • Vhodné pre viazania systémov NNN,Turnamic a Prolink.
  • Do Backcountry viazaní (NNN BC) NEPASUJÚ !
  • Bežkárska obuv Fischer je vo všeobecnosti o čosi menšia oproti štandardu, preto odporúčame vybrať veľkosť o číslo väčšiu ako obuv na bežné nosenie 

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Classic
Kompatibilita s viazanim NNN

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber