Fischer Transalp 80 14/15 + Dynafit Radical ST 82

Akciový skialpový set Fischer Transalp 80 14/15 + Dynafit Radical ST 82 ponúka inovatívnu lyžu Fischer Transalp 80 veľmi nízkej hmotnosti s dostatočnou šírkou pod stredom. Poskytne vysoký výkon v zjazde a mimoriadnu ľahkosť v transalpských prechodoch. 

viac info

Položky setu:

Fischer Transalp 80

Dynafit TLT Radical ST 82

Pôvodne 1 099,90 €

Ušetríte 360,00 € (-0 %)

739,90 €

Popis tovaru

K skialpovým setom ponúkame 12% zľavu na pásy a na ostatné vybavenie (batohy, lyžiarky a palice)Skialpové lyže Fischer Transalp 80 so šírkou stredu 80 mm dosahujú skvelú hmotnosť 950 g pri dĺžke 163 cm. Poskytnú tak vysoký výkon v zjazde a mimoriadnu ľahkosť v transalpských prechodoch. Lyže sú vybavené jadrom Paulownia Air Tec Titanal, úpravou Aeroshape a geometriou Tour ROCKER, vďaka čomu poskytnú vyváženie a torznú tuhosť.

 

  • rocker: Tour Rocker
  • jadro: Paulownia Wood Core
  • konštrukcia: Sandwich Construction, Carbon insert, Titan stiffener
  • geometria (mm): 118-80-104
  • rádius: 17,5m / 170cm
  • hmotnosť: 950g


Viazanie Dynafit TLT Radical ST 82 je pokračovaním vývoja, ktorý nadväzuje na rad Vertical a vďaka bezrámovému systému a detsky jednoduchému ovládaniu je definitívne prístupný pre naozaj každého vyznávača skitouringu. Radical ST je viazanie, kvôli ktorému, už nie sú žiadne argumenty pre rámové viazanie. Dodáva sa s brzdami v šírkach 82, 92, 100, 110 a 130 mm.

 

- stúpacie podložka u Speed Step
- Side Towers urýchľuje vstup do viazania a zväčšuje odolnosť voči nárazom
- optimalizovaný Locking Lever
- nastaviteľná dĺžka + / - 12.5 mm
- brzdy s podložkami umožňujú bočné uvoľnenie
- nové skrutky typu torx
- podložka k viazaniu optimalizovaná v špičke (len 4 skrutky miesto 5)
- prídavné 6 mm podložky na viazanie pre prednú časť

- šírka brzdy: 82 mm
- váha: 578 g (1/2 pár)

- použitie: Freeride Touring , Ski Touring

 

Parametre

Druh TLT
Váhová kategória Do 1200 g
Hmotnosť viazania 578 g (1/2 pár)
Šírka pod stredom 80 mm
Bezpečnostné vypínanie Päta
Hmotnosť lyže 950 g
Vypínacie sily (DIN) 10
Rocker Tour Rocker
Konštrukcia Sandwich Construction, Carbon insert, Titan stiffener
Jadro Woodcore (Paulownia)
Rádius 17,5m / 170cm
Viazanie Nie

Výrobca (Fischer, Dynafit)

Fischer

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Dynafit

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber