Fischer RollerSki Carbonlite Skate

Obj. číslo: 2700000004

Najvyšší model kolieskových lyží Fischer RollerSki Carbonlite Skate pre skejtovú (voľnú) techniku.

viac info

Pôvodne 339,95 €

Ušetríte 27,20 € (-8 %)

312,75 €

Popis tovaru

Najmodernejšia technológia použitá pri kolieskových lyžiach Fischer RollerSki Carbonlite Skate využíva materiály, ktoré zabezpečia znamenité tlmenie nárazov, a tým hladký pohyb najvyššou rýchlosťou. Vysoko účelné umiestnenie ťažiska pridáva na stabilite a bezpečnosti. Spodná časť je tvarovaná tak, aby bežec neškrtol o zem, ani pri  extrémnom uhle odrazu (technológia Razor Shape). Rám je zhotovený technológiou Air Core Composite s jadrom s vysokým podielom vzduchu. Táto rámová technológia významne tlmí vibrácie a optimalizuje výkon.

 

 

  • vzdialenosť stredov koliesok: 630 mm
  • priemer koliesok: 100 mm
  • šírka koliesok: 24 mm
  • svetlá výška: 29 mm
  • výrobcom udávaná hmotnosť: 965 g /1-lyža (polpár) 

 

Parametre

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júlový výber