Fischer Ranger Pro 13 Vacuum Full Fit

Obj. číslo: 2700000080

Pánske plne tvarovateľné zjazdové lyžiarky Fischer Ranger 13 Vacuum určené náročným, skúseným lyžiarom. Sú vyrobené z tvarovateľného materiálu Vacu-Plast, ktorý je možné plne anatomicky prispôsobiť chodidlu behom 20-25 minút.

viac info

Pôvodne 599,95 €

Ušetríte 200,05 € (-33 %)

399,90 €

Popis tovaru

Pánske výkonné allmountain lyžiarky Fischer Ranger 13 Vacuum určené náročným, skúseným lyžiarom. Sú vyrobené z tvarovateľného materiálu Vacu-Plast, ktorý je možné plne anatomicky prispôsobiť chodidlu behom 20-25 minút. A to dokonca v doteraz nedosiahnuteľnej kvalite vďaka konceptu Vacuum Fit. Táto technológia nadchla špičkových pretekárov a firma Fischer sa rozhodla túto radu rozšíriť pre potreby rôznych druhov lyžovania. Vložka Thermo Fit Liner, udržiava telesné teplo nohy lyžiara. Micro-nastaviteľné hliníkové pracky môžu byť posúvané s cieľom prispôsobiť veľkosti, takže v prípade, že východisková pozícia spony a zubov je príliš široký alebo príliš úzky, môžete ho presunúť tak, aby zapadla a nastaviť vhodné zopnutie nohy. Fischer Ranger Pro 13 pre vás bude poskytovať pohodlie a podporu aj pri rýchlej jazde.

 

  • skelet z ľahkého materiálu Vacu-plast tvarovateľného pri teplote 80 °C je odolný voči zmene teploty
  • nastaviteľný zadný spoiler pre nastavenie náklonu alebo prispôsobenie tvaru lýtka
  • Soma-tec konštrukcia skeletu pre prenos síl v smere jazdy, maximálne zrýchlenie a menej vynaloženej energie
  • hladký bezšvový materiál na vstupnej časti topánky pre ľahké nazúvanie
  • pútko pre pohodlné nazúvanie lyžiarky
  • špeciálne vystuženie topánky pre podporu pohybu
  • Vložka Thermo Fit Liner
  • flex index 130
  • šírka skeletu 98 mm

Parametre

Pohlavie Pánske
Typ All-Mountain
Rozsah tvrdosti (Flex Index) 100 a viac
Počet praciek 4
Flex Index 130

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber