Fischer LS Skate NIS + Exercise Skate NIS 17/18

Obj. číslo: 2700000205

Bežky Fischer LS Skate NIS s viazaním Exercise Skate NIS s NNN systémom, vhodné na skejtovú techniku.

viac info

Pôvodne 189,95 €

Ušetríte 50,05 € (-26 %)

139,90 €

Popis tovaru

Bežky Fischer LS Skate NIS + Exercise Skate NIS na korčuliarskú techniku (skate) so základný skejtovým Fischer viazaním. Tieto bežky sú vhodné pre mierne pokročilých bežkárov. Bežky majú od výroby inštalovanú montážnu platformu NIS pre viazania systému NIS, ktoré je možné na túto platformu rýchlo a jednoducho namontovať.

 

  • krojenie: 41 - 44 - 44 mm
  • hladká sklznica
  • drevené jadro
  • bežky dodávame s viazaním Fischer Exercise Skate NIS neónovo zelenej farby, do ktorého pasujú topánky systému NNN, Prolink a Turnamic

 

Ak si želáte montáž viazania, uveďte to prosím do poznámky pri objednávke aj s veľkosťou topánky ku ktorej viazanie prispôsobíme. Montáž viazania zrealizujeme bezplatne.

 

Tabuľka Veľkostí:

Hmotnosť bežkára (kg) Dĺžka lyží (cm)
65 - 80 182
75 - 90 187

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh Skate
Jadro Drevené jadro
Krojenie (rozmery-mm) 41-44-44
Sklznica Bez šupin

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber