Fischer Drinkbelt Professional 17/18

Obj. číslo: 2700000167

Bežecká ľadvinka Fischer Drinkbelt Professional je tradičná ľadvinka pre bežeckých lyžiarov na nosenie 1L tekutiny a vreckom na doplnky.

viac info

Pôvodne 26,95 €

Ušetríte 7,05 € (-26 %)

19,90 €

Popis tovaru

Fischer Drinkbelt Professional je špeciálna ľadvinka pre bežecké lyžovanie s integrovanou nádobou na 1L tekutiny, s tepelnou izoláciou a vreckom na telefón, kľúče, peňaženku - všetky veci, ktoré potrebujete nosiť so sebou si môžete uložiť do Vašej novej bežeckej ľadvinky.

 

  • praktická, určená pre bežcov na lyžiach
  • pohodlná, pri behu nezavadzia, polstrovaná
  • reflexné prvky, nastaviteľný pás

 

Materiál: 100% Polyester

Parametre

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber