Fischer BCX5 Waterproof 2018/2019

Obj. číslo: 2700000244

Vode odolná bežkárksa obuv Fischer BCX5 je určená na BackCountry (BC) bežky.

viac info

Pôvodne 159,95 €

Ušetríte 12,80 € (-8 %)

147,15 €

Popis tovaru

Topánky Fischer BCX 5 sú vďaka svojej mohutnosti a odolnosti určené do voľných terénov, na Back Country Bežkovanie. Podrážka NNN BC poskytuje optimálnu oporu v každom teréne a vďaka nešmykľavému profilu umožňuje chôdzu. Trojitá membrána zaručuje nohám skvelé podmienky v topánke: sucho, teplo, priedušnosť. K ďalším prvkom vysokého štandardu patria: Vložka s podielom vlny pre nohy citlivé na chlad, ľahká, vodeodolná izolácia pre dodatočnú ochranu prednej časti a vrchný materiál z pravej kože.

 

  • topánky majú klasické šnúrovanie
  • pasujú iba no Backcountry viazani systému NNN BC
  • Tieto topánky sú v porovnaní so štandardným číslovaním o čosi menšie, preto odporúčame vybrať veľkosť o číslo väčšiu v porovnaní s bežnými topánkami

Parametre

Pohlavie Unisex
Druh Backcountry
Kompatibilita s viazanim NNN-BC

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Májový výber