Fischer BCX Magnum

Obj. číslo: 2700000061

Backconutry viazanie na bežky Fischer BCX Magnum s manuálnym ovládaním pre systém NNN BC

viac info

Pôvodne 69,95 €

Ušetríte 5,60 € (-8 %)

64,35 €

Popis tovaru

Backcountry viazanie na bežky Rossignol BC Magnum je extraširoké, skrutkami montovateľné backcountry viazanie s manuálne ovládaným zapínaním a vypínaním. Dvojitá vodiaca koľajnica podstatne zvyšuje stabilitu a ovládanie systému. Dizajnované pre širšie backcountry lyže. Manuálny zapínací/vypínací mechanizmus sa vďaka veľkému madlu ľahko ovláda aj v rukaviciach. Širšia platformy 67 mm umožňuje vynikajúcu stabilitu a kontrolu lyží, ktorá je nevyhnutná pri potulkách v premenlivých snehových podmienkach.

 

  • manuálne ovládanie
  • systém NNN BC
  • výrobcom udávaná hmotnosť 530 g

 

Parametre

Druh viazania Backcountry
Typ viazania NNN-BC
Režim upnutia Manual

Výrobca (Fischer)

V roku 1924 sa rozhodol robotnícky technik Josef Fischer spraviť odvážny krok vo svojej skromnej drevenej stodole na Ufergasse 4. Príbeh úspešnej lyžiarskej výroby začína v Ried, po jeho smrti v roku 1959 zdelili jeho nástupcovia lyžiarsku spoločnosť Fischer, ktorá pod jeho vedením vyrobila 500 000 párov lyží.
Fischer je rakúska spoločnosť, ktorá predovšetkým vyrába lyže, lyžiarsky, bežky, obuv na bežky , a všetko potrebné bežkárske vybavenie. Sú jedným z najväčších výrobcov vybavenia na svetovom pohári pre severské a alpské lyžiarske disciplíny, vyrábajú širokú škálu lyží a lyžiarskeho vybavenia.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber