Ferrino Set Posate Alu

Obj. číslo: 2803005

Ultraľahký príborový set Ferrino Set Posate Alu je vyrobený z tvrdeného hliníka.

viac info

Pôvodne 8,50 €

Ušetríte 0,70 € (-8 %)

7,80 €

Popis tovaru

Ferrino Set Posate Alu je ultra ľahký príborový set, vyrobený z tvrdeného hliníka. Lyžica, vidlička a nôž sú spojené malou karabínou s poiskou.

 

Hmotnosť: 60g

Parametre

Výrobca (Ferrino)

V roku 1870 začal príbeh talianskej značky v Toríne, kedy si Casere Ferrino podal patent na vodeodolný materiál a začal vyrábať stany a nepremokavé obaly. Začiatkom roku 1890 vznikla spolupráca s firmou Fiat, ktorej Ferrino dodalo prvé vodeodolné plachty do auta. Ďalšou spoluprácou boli armádne zakázky na špeciálne stany do poľných nemocníc.

Začiatkom nového storočia a príchodom prvých horolezcov, prišli pre Ferrino ďalšie výzvy vo vývoji odolného a nepremokavého materiálu. Ferrino stany sa stali útočiskom pionierom veľhôr v 30. a 40. rokoch a v 60. rokoch zaznamenalo Ferrino s príchodom nového životného štýlu veľké boom, kedy sa stany stali symbolom nezávislosti mladých ľudí.

Prvú kopulovitú konštrukciu stanu a mnoho impulzov v evolúcií do outdoorového vybavenia priniesla spolupráca so svetaznámym horolezcom Reinholdom Messnerom.

Momentálne Ferrino ponúka kompletný sortiment vybavenia do prírody ako je oblečenie, batohy, spacáky a rôzne doplnky pre horolezco, ľudí s outdoorovými potrebami.

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber