Ferrino Popote Mini Con Fornello

Obj. číslo: 2803004

Súprava na varenie Ferrino Popote Mini Con Fornello obsahuje hrniec, panvicu, univerzálnu rúčku a liehový varič. Hrniec a panvica sú vyrobené z tvrdeného hliníka s nelepivou vrstvou.

viac info

Pôvodne 33,50 €

Ušetríte 2,70 € (-8 %)

30,80 €

Popis tovaru

Ferrino Popote Mini Con Fornello je set nádoby na varenie, panvice, univerzálnej rúčky a liehového variča so stojanom na nádobu. Celý set okrem variča je vyrobený z tvrdeného hliníka, pričom nádoby sú opatrené nelepivou vrstvou.

 

Objem: 0,7L

Hmotnosť: 330g

Parametre

Materiál Hliník
Objem 0,7 l
Hmotnost 330 g

Výrobca (Ferrino)

V roku 1870 začal príbeh talianskej značky v Toríne, kedy si Casere Ferrino podal patent na vodeodolný materiál a začal vyrábať stany a nepremokavé obaly. Začiatkom roku 1890 vznikla spolupráca s firmou Fiat, ktorej Ferrino dodalo prvé vodeodolné plachty do auta. Ďalšou spoluprácou boli armádne zakázky na špeciálne stany do poľných nemocníc.

Začiatkom nového storočia a príchodom prvých horolezcov, prišli pre Ferrino ďalšie výzvy vo vývoji odolného a nepremokavého materiálu. Ferrino stany sa stali útočiskom pionierom veľhôr v 30. a 40. rokoch a v 60. rokoch zaznamenalo Ferrino s príchodom nového životného štýlu veľké boom, kedy sa stany stali symbolom nezávislosti mladých ľudí.

Prvú kopulovitú konštrukciu stanu a mnoho impulzov v evolúcií do outdoorového vybavenia priniesla spolupráca so svetaznámym horolezcom Reinholdom Messnerom.

Momentálne Ferrino ponúka kompletný sortiment vybavenia do prírody ako je oblečenie, batohy, spacáky a rôzne doplnky pre horolezco, ľudí s outdoorovými potrebami.

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber