Dynafit TLT Speed Superlite

Obj. číslo: 2233013

Revolučné skialpinistické viazanie Dynafit TLT Speed Superlite kombinuje minimalizmus a bezpečnosť. Bolo vyvinuté pre pretekárske prostredie. Je o niečo ťažšie ako to najľahšie viazanie, ale poskytuje komplexnú bezpečnosť vďaka novému patentu Dynafit.

viac info

Pôvodne 499,95 €

Ušetríte 40,00 € (-8 %)

459,95 €

Popis tovaru

Dynafit TLT Speed Superlite je skutočné revolučné viazanie v kombinácií minimalizmu a bezpečnosti. Viazanie vyvinuté pre prostredie pretekárského skialpinizmu, ide o prvé plne nastaviteľné viazanie. Vďaka novému patentu od Dynafitu je zaručená maximálna bezpečnosť. Určené pre všetkých, ktorí chcú pretekať v najväčších rýchlostiach, bez ohrozenia bezpečnosti.

 

- Nové 6-hranné skrutky
- Low Tech Race špička
- Bez automatického zámku

- Materiál: 7075 forge d aluminum, vysoko pevný plast
- Hmotnosť: 185 g

 

Parametre

Druh TLT
Hmotnosť viazania 370 g
Bezpečnostné vypínanie Päta
Vypínacie sily (DIN) 10

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber