Dynafit Speedskin Cho Oyu

Obj. číslo: 2233018

Stúpacie pásy Dynafit Speedskin Cho Oyu sú priamo určené na dĺžku a geometriu lyží Dynafit Cho Oyu. Nová technológia ich chráni proti nabaľovaniu snehu a zároveň zabezpečuje výbornú kĺzavosť.

viac info

Pôvodne 169,95 €

Ušetríte 13,60 € (-8 %)

156,35 €

Výhodná zostava:

Popis tovaru

Stúpacie pásy Dynafit Speedskin sú pásy priamo určené na dĺžky a geometrie lyží Dynafit. Tieto pásy sú od základu prepracované. Prevratnou technológiou sú chránené proti nabaľovaniu snehu a zároveň sa vyznačujú vynikajúcimi klznými vlastnosťami. Špeciálna membrána znižuje savosť pásu. Pásy sú odolné voči roztrhnutiu. Špeciálny upínací systém vynikajúco drží na lyžiach a minimalizuje naberanie snehu medzi pás a lyžu.

 

- geometria: 124-90-110 mm / 174 cm

 

Parametre

Materiál Mix

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Februárový výber