Dynafit MS Feline Ultra jericho

Obj. číslo: 2230000074

Jedinečná bežecké topánky Dynafit MS Feline Ultra vhodné pre ultra trailové behy na tvrdom kompaktnom povrchu, kde zaručujú spoľahlivú podporu a absorpciu dopadu.

viac info

Pôvodne 144,95 €

Ušetríte 25,05 € (-17 %)

119,90 €

Popis tovaru

Pánske trailové topánky Dynafit Feline Ultra vhodné na stredne dlhé až dlhé behy na tvrdom a pevnom povrchu. Poskytujú spoľahlivú podporu a tlmenie nárazov vďaka medzipodrážke Duo Motion, ktorú tvorí EVA pena v dvoch tvrdostiach s technológiou Multipad. To zaručí, že sa topánka dynamicky prispôsobí meniacemu sa terénu a každý krok tým bude prirodzený. Priľnavosť a priečnu stabilitu dosiahne vďaka Vibram podrážke.  

 

  • MultiPad MidSole - medzipodrážka, ktorá zaisťuje stabilitu a dynamickú prispôsobivosť k tvaru a vlastnostiam terénu 
  • Quick Lacing - šnurovací systém, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché dotiahnutie obuvi
  • Adaptive grid - pre pohodlné nosenie a dobrú ventiláciu a schopnosť prispôsobiť sa pohybu nohy
  • Alpine outslole Vibram - podrážka zaručuje priľnavosť v každom teréne, a to aj na mokrom a vlhkom povrchu
  • integrovaný systém SENSITIVE FIT+ vyvinutý pre tých, ktorí dávajú prednosť presnému a pritom pohodlnému tvaru topánky a zároveň prirodzenému pohybu
  • sklon: 8 mm
  • váha: 340 g

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Syntetika
Podrážka Vibram®

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber