Dynafit Feline Up Pro

Obj. číslo: 2230000382

Bežecká trailová pánska topánka Dynafit Feline Up Pro black/orange určená na beh v horskom prostredí na krátke a stredne dlhé trate.

viac info

Pôvodne 179,95 €

Ušetríte 14,40 € (-8 %)

165,55 €

Popis tovaru

Dynafit Feline Up Pro black/orange sú navrhnuté pre rýchle bežecké trailové trate s krátkymi a strednými vzdialenosťami na nerovnom teréne so strmým sklonom, blatom a skalou. Revolučný dizajn výstupkov v kombinácii so zmesou XS Grip od firmy Vibram®, poskytuje vynikajúce trenie a zároveň príhodné vnímanie terénu pod nohami, čo umožňuje bežcovi využiť svoj výkon na 110%. Integrovaný karbonový štít v medzipodošve zaručuje ochranu proti skale, rovnako ako väčšiu stabilitu a istotu. Medzipodrážka so zníženým uvoľňovaním, v kombinácii so systémom Minimal Fit, vytvára mimoriadne ľahkú a reaktívnu topánku, ktorá je ideálna pre ambicióznych športovcov, ktorí súťažia na krátke a stredné vzdialenosti.

 

  • Quick Lacing systém šnurovania
  • elastické vrecúško na založenie šnúrky
  • Heel Preloader - spevnená päta
  • integrovaný karbonový štít na ochranu proti kameňom
  • medzipodrážka so systémom Minimal Fit - znížené uvoľňovanie, väčšia reaktívnosť na povrch
  • podrážka Vibram® so zmesou XS Grip
  • drop: 4mm
  • hmotnosť: 230g

Parametre

Pohlavie Pánske
Zvršok Textil, syntetika
Podrážka Vibram®XS Grip

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber