Dynafit Cho Oyu 13/14

Obj. číslo: 2233004

Lyže Dynafit Cho Oyu sú najľahšie lyže na svete pokiaľ ide o pomer plochy lyže a váhy. Je to pomerne široká lyža, ktorá sa hodí pre hlboký sneh, ako aj zľadovatený, pre dlhé túry, ako aj vysokohorské expedície.

viac info

Pôvodne 799,95 €

Ušetríte 160,05 € (-20 %)

639,90 €

Výhodná zostava:

Popis tovaru

Geometria lyží, ktorú používa Martina Palm, prvá švedska žena, ktorá zlyžovala Cho Oyu, je štartovacím bodom pre vznik tohto modelu. Aj napriek širokej geometrii je hmotnosť iba 1080 g, teda lyže sa hodia do hlbokého snehu, ako aj na expedície a túry vo vysokých nadmorských výškach. Micro sidewall-ová konštrukcia v oblasti pod viazaním zabezpečuje priamy prenos síl.

 

Vyberte si z našej širokej ponuky skialpových setov

 

- hmotnosť: 1080 g

- konštrukcia: paulownia, carbon

- geometria: 124-87-110 mm / 158 cm

 

Parametre

Pohlavie Unisex
Váhová kategória Do 1200 g
Šírka pod stredom 87 mm
Hmotnosť lyže 1080 g

Výrobca (Dynafit)

Značka Dynafit je určená pre ľudí, ktorí žijú horskými športmi. Firma si zakladá na starostlivej voľbe materiálov, výrobe a dôslednom testovaní. Pod značkou Dynafit nájdete topánky, viazanie, lyže a oblečenie na horolezectvo a skialp.

Vďaka spolupráci s top horolezcami má Dynafit náskok, pokiaľ ide o inováciu na trhu skialp. Či už je to najľahšie titánové viazanie, uhlíkové topánky alebo najľahšia ski-core technológia na trhu. Táto technická značka vždy predčí očakávania spotrebiteľov provokatívnym spôsobom. Zamestnanci Dynafitu žijú Dynafitom.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber