Deuter Guide 45+ cranberry/anthracite

Obj. číslo: 2203012

Horolezecký a skialpinistický batoh Deuter Guide 45+  je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu. Hlavnú komoru je možné predeliť prepážkou a každá časť má samostatný vstup.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 149,95 €

Ušetríte 22,05 € (-14 %)

127,90 €

Popis tovaru

Obľúbený horolezecký a skialpinistický batoh Deuter Guide 45+ dostal nový dizajn. Funkčnosť jednotlivých detailov ostala tak ako pri predchádzajúcom modele. Batoh je vyrobený z odolného a oderuvzdorného materiálu. Maximálne pohodlie zaisťuje chrbtový systém Alpine a bedrový pás VariFlex. Pevné popruhy na upevnenie lyží a hypalonové pútka na čakany sú štandardom medzi technickými batohmi. Nápomocné sú aj materiálove pútka na bedrovom páse, vrecká vo vrchlíku, alebo oká pre pripnutie karabín a nákladu zvonku. Hlavnú komoru je možné predeliť prepážkou, pričom každá časť má samostatný vstup zvonku na zips. Možnosť použitia vodného rezervoáru až do objemu troch litrov.

 

Rozmery: 74 x 34 x 24cm

Objem: 45+10L

Materiál: 330D Micro Rip 6,6 / Duratex

Hmotnosť: 1800g

Parametre

Pohlavie Unisex
Objem 30 - 50L
Vývod na hydrovak Áno
Obsahuje pláštenku Nie
Použitie Skialp, Turistika, Lezenie
Možnosť upnutia lyží Áno
Oddelená spodná komora Áno
Hmotnosť 1800 g
Odvetraný chrbtový systém Nie

Výrobca (Deuter)

Firmu Deuter založil v roku 1898 Hans Deuter. Pôvodne dodávala batohy a tašky pre mníchovskú poštu. Ako plynul čas, značka Deuter sa dostávala do popredia predajnosti ruksakov, a to nielen v Nemecku, ale aj v Európe. S jedinečným systémom Deuter Aircomfort, ktorý si nechal patentovať už v roku 1984 vyčnieva nad konkurenciou. V našej ponuke nájdete obaly na batohy, lezecké batohy, turisické batohy, či rukasaky na bežné mestské použitie. 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Júnový výber