Cube Shoes Road Pro Teamline

Obj. číslo: 2060000155

Vysoko kvalitné tretry Cube Shoes Road Pro vhodné na cestný bicykel, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu komfortu a veľmi dobrého prenosu energie.

viac info

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 10,40 € (-8 %)

119,55 €

Popis tovaru

Cyklistické tretry Cube Shoes Road Pro sú určené pre výkonnostných a náročných jazdcov na cestných bicykloch. Upnutie na nohu je zabezpečené pomocou dvoch pásov so suchým zipsom a rýchloupínacej pracky. Pásy so suchým zipsom sú opatrené ergonomickým systémom pre rýchle a komfortné odopínanie. Topánka má zvýšenú ochranu voči oderu a v zadnej časti obsahuje reflexné bezpečnostné prvky. Systém optimalizovaného chladenia a prúdenia vzduchu zabezpečuje komfort i v horúcich letných dňoch.

 

  • Materiál: zvršok: mikrovlákno a sieťovina
  • Podošva: nylónové vlákna, TPU

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber