Cube RFR Twin Pedál

Obj. číslo: 2064168

Dvojfunkčné pedále Cube RFR Twin s nášlapným mechanizmom aj klasickou stranou sú vhodné na turisticku aj športové bicyklovanie.

viac info

Pôvodne 39,95 €

Ušetríte 3,20 € (-8 %)

36,75 €

Popis tovaru

Turisticko-športové "dvojfunkčné" pedále Cube RFR Twin, ktoré majú z jednej strany nášlapný mechanizmus zámku a z druhej strany sú klasické. Tieto pedále značky Ready For Race sú úrčené pre vášnivejších jazdcov, ktorí radi využijú možnosť fixačného uchytenia tretry k pedálu. Zároveň však požadujú pedále, ktoré je možné použiť aj s klasickou, nie len cyklistickou obuvou.

 

- kompatibilné so systémom SP

- chrommolibdénová os

- zarážky ("kufre") sú súčasťou balenia

 

Materiál: hliníková zliatina

Hmotnosť páru: cca 465g

Parametre

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber