Cube MTB Pro Teamline

Obj. číslo: 2060000100

Cyklistické tretry Cube MTB Pro vhodné na horský či crossový bicykel poskytujúce kombináciu vysokého komfortu a veľmi dobrého prenosu energie.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 129,95 €

Ušetríte 10,40 € (-8 %)

119,55 €

Popis tovaru

Cyklistické tretry vhodné na horský či crossový bicykel poskytujúce kombináciu vysokého komfortu a veľmi dobrého prenosu energie. Cyklistické tretry sú vhodné pre náročnejších jazdcov na výkonnostné použitie. Tretry disponujú oderuodolnou konštrukciou a pre zvýšenie bezpečnosti majú vzadu reflexné prvky. Upnutie na nohu sa realizuje prostredníctvom dvoch suchých zipsov opatrených systémom Cube Wing pre jednoduchšie a komfortnejšie odopínanie a rýchloupínacej pracky. Komfort pridáva aj anatomicky asymetrický strih. Ďalej je tu použitý systém ventilácie CubeVent pre lepšie vetranie.


 
•    podošva: nylonové Vlákna, TPU

 
Materiál: zvršok: mikrovlákno, sieťovina  

 

Parametre

Pohlavie Pánske

Výrobca (Cube)

Značka Cube - to sú vlastné nápady, vlastný vývoj a nezávislé a najefektívnejšie riešenia bicyklov. Náskok pred konkurenciou si Cube buduje efektívnymi a inovatívnymi technickými riešeniami, prepracovanou kinematikou pruženia a nezameniteľným dizajnom svojich bicyklov. Značka Cube bola založená v roku 1993 v Bavorsku a dnes zamestnáva vo vývoji, výrobe a predaji viac ako 300 zamestnancov. Cube je dnes vďaka množstvu spokojných zákazníkov lídrom na európskom trhu v segmente horských a cestných bicyklov strednej a vyššej triedy.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Aprílový výber