Crocs Winter Clog W plum/oatmeal

Obj. číslo: 2120000105

Pohodlná dámska obuv Crocs Winter Clog vhodná na každodenné nosenie v chladnejšom období.

viac info

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 15,05 € (-33 %)

29,90 €

Popis tovaru

Dámska obuv v ružovej farbe Crocs Winter Clog  dokáže zohriať chodidlá počas celého roka. Vhodná na každodenné nosenie počas chladnejších dní. Je vyrobená z materiálu Croslite™, obsahuje hrejúcu, mäkkú výplň a stielku Dual Crocs Comfort™, ktorá značne zvyšuje pohodlnosť topánok. 
 

  • pohodlná, mäkká výplň
  • Dual Crocs Comfort™ – vnútorná penová stielka na vrchu Croslite™ penovej podrážky

 

Materiál: Croslite™
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber