Crocs Frozen Fever Youth PS Little Kids Clogs

Obj. číslo: 2120000079

Dievčenské crocsy Creative Crocs Frozen Fever Youth PS Little Kids Clogs z populárnej rozprávky Frozen. 

viac info

Pôvodne 34,95 €

Ušetríte 11,05 € (-31 %)

23,90 €

Popis tovaru

Dievčenské crocsy Creative Crocs Frozen Fever Youth PS Little Kids Clogs z pohodlného materiálu Croslite z motívom známej rozprávky Frozen. Sú vyrobené z kvalitného a ľahko udržiavaného materiálu Croslite, ktorý udržuje chodidlá správne prekrvené a dobre vetrané.
 

  • dizajn Frozen
  • ľahké obúvanie
  • pásik na päte pre dokonalú pevnosť chodidla a bezpečie
  • vetracie otvory na boku
  • veľkostná tabuľka (foto 4)

 

Materiál: Croslite
Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské
Zvršok Croslite
Podrážka Croslite™

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber