Crocs Crocband Monster Truck Clog K ultramarine

Obj. číslo: 2120000078

Detské topánky s chlapčenským motívom Crocs Crocband Monster Truck Clog K sú veľmi mäkké, pohodlné a extrémne ľahké.

viac info

Pôvodne 34,95 €

Ušetríte 2,80 € (-8 %)

32,15 €

Popis tovaru

Detské topánky Crocs Crocband Monster Truck Clog K, v chlapčenskom dizajne, sú veľmi mäkké, pohodlné a extrémne ľahké. Sú vyrobené z kvalitného a ľahko udržiavaného materiálu Croslite, ktorý udržuje chodidlá správne prekrvené a dobre vetrané.
 

  • motív Monster Truck
  • plne tvarované pre ľahké odpruženie
  • zápachu odolné
  • ľahko sa čistia
  • extra ľahké
  • veľkostná tabuľka (foto 4)

 
Materiál: Croslite
Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské
Zvršok Croslite
Podrážka Croslite™

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber