Crocs Crocband Jaunt lemon

Obj. číslo: 2120000085

Dámske módne čižmy Crocs Crocband Jaunt sú vďaka živicovému materiálu ideálne do daždivých jarných či jesenných dní.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 44,95 €

Ušetríte 12,05 € (-26 %)

32,90 €

Popis tovaru

Dámske čižmy Crocs Crocband Jaunt sú vhodné hlavne do daždivejšieho počasia. Majú módny dizajn a materiál Croslite zaručuje kvalitu a pohodlie.
 

  • bočné otvory pre ľahšie obúvanie
  • jednoducho sa čistia
  • odolávajú zápachu
  • pohodlné na nosenie
  • pomáhajú k správnemu prekrveniu končatín
  • extra ľahké
  • veľkostná tabuľka (foto 2)

 
Materiál: Croslite
Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber