Crocs Crocband II.5 Clog Kid red/navy

Obj. číslo: 2120000010

Detské topánky Crocs Crocband II.5 Clog Kids z mäkkého odpruženého materiálu Croslite sú vhodné na bežné nosenie, k vode či na pláž.

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 31,95 €

Ušetríte 8,05 € (-25 %)

23,90 €

Popis tovaru

Detská obuv Crocs Crocband II.5 Clog Kids ponúka nové modernejšie prevedenie klasického modelu Crocband, ktorý patrí ku športovému dizajnu značky Crocs. Sú vhodné na bežné nosenie, pláž alebo iné aktivity pri vode. Udržujú chodidlá správne prekrvené a dobre vetrané.

 

  • ventilačné otvory zvyšujú priedušnosť
  • ľahko sa čistia
  • extra ľahké
  • pohodlné na nosenie
  • zápachu odolné
  • plne tvarované pre ľahké odpruženie
  • veľkostná tabuľka (foto 4)

 

Materiál: Croslite

Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské
Zvršok Croslite
Podrážka Croslite

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Januárový výber