Crocs Classic Star Wars Icons Clog multi

Obj. číslo: 2120000125

Pohodlná obuv Crocs Classic Star Wars™ Icons Clog zo živicového materiálu Croslite™ na bežné nosenie v lete.

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 13,05 € (-26 %)

36,90 €

Popis tovaru

Pomocou obuvi Crocs Classic Star Wars™ Icons Clog zabezpečíte, aby bola sila stále s vami. Sú vyrobené z kvalitného živicového materiálu Croslite™. Udržujú chodidlá správne prekrvené a dobre vetrané.

 

  • ventilačné otvory po stranách zvyšujú priedušnosť
  • pásik na päte
  • nízka hmotnosť
  • pohodlné na nosenie
  • odolávajú zápachu
  • rýchloschnúce a ľahko sa čistia
  • © & ™ Lucasfilm, Ltd.

 

Materiál: Croslite™

Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Unisex
Zvršok Croslite™

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber