Crocs Classic Blitzen II Clog W ballerina pink/oatmeal

Obj. číslo: 2120000104

Dámska obuv Crocs Classic Blitzen II je vhodná počas chladných dní vnútri aj vonku. 

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 15,05 € (-30 %)

34,90 €

Popis tovaru

Dámska celoročná obuv Crocs Classic Blitzen II je vhodná na zahriatie chodidiel počas chladných zimných dní vnútri aj vonku. Kvôli materiálu Croslite™ je obuv veľmi ľahká, ale dostatočne pevná aj na použitie vonku. Je vyplnená mäkkou, hrejivou a vyberateľnou výplňou, čím umožňuje aj jej jednoduchú údržbu. Vďaka vyberateľnej hrejivej vložke je možné crocsy nosiť aj v letnom období. Komfort a pohodlie počas nosenia zvyšuje stielka Dual Crocs Comfort™.

 

  • vyberateľná, hrejivá výplň
  • ľahké obúvanie a vyzúvanie
  • vhodné na každodenné a celoročné nosenie
  • Dual Crocs Comfort™ – vnútorná penová stielka na vrchu Croslite™ penovej podrážky

 

Materiál: Croslite
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Dámske

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Novembrový výber