Crocs Classic Blitzen II Clog U navy/navy

Obj. číslo: 2120000103

Univerzálna obuv Crocs Classic Blitzen II vhodná na nosenie počas chladných dní vnútri aj vonku. 

viac info

Pôvodne 49,95 €

Ušetríte 15,05 € (-30 %)

34,90 €

Popis tovaru

Unisex obuv Crocs Classic Blitzen II je vhodná na zimné ako aj letné obdobie vďaka vyberateľnej hrejivej vložke. Kvôli materiálu CrosliteTM je obuv veľmi ľahká, ale dostatočne pevná aj na použitie vonku. Je vyplnená mäkkou, hrejivou a vyberateľnou výplňou, čo umožňuje aj jej jednoduchá údržba. Komfort a pohodlie počas nosenia zvyšuje stielka Dual Crocs Comfort™.

 

  • hrejivá výplň s možnosťou vybratia
  • ľahké obúvanie a vyzúvanie
  • vhodné ako celoročná obuv
  • Dual Crocs Comfort™ – vnútorná penová stielka na vrchu Croslite™ penovej podrážky

 

Materiál: Croslite
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Unisex

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber