Crocs Classic Blitzen II Clog K ballerina pink/stucco

Obj. číslo: 2120000099

Dievčenská obuv Crocs Classic Blitzen II vhodná na nosenie počas chladných dní vnútri aj vonku.

viac info

Pôvodne 39,95 €

Ušetríte 12,05 € (-30 %)

27,90 €

Popis tovaru

Dievčenská obuv Crocs Classic Blitzen II je vhodná na zahriatie chodidiel počas chladných zimných dní vnútri aj vonku. Kvôli materiálu Croslite™ je obuv veľmi ľahká, ale dostatočne pevná aj na použitie vonku. Je vyplnená mäkkou, hrejivou a vyberateľnou výplňou, čo umožňuje aj jej jednoduché ručné pranie. Komfort zvyšuje aj stielka Dual Crocs Comfort™.

 

  • mäkká, teplá a chlpatá výplň
  • vyberateľná výplň
  • ľahké obúvanie a vyzúvanie
  • vhodné na nosenie vnútri aj vonku
  • Dual Crocs Comfort™– vnútorná penová stielka na vrchu Croslite™ penovej podrážky

 

Materiál: Croslite™
Croslite™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62% oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Augustový výber