Crocs Bump It Sandal K navy/flame

Obj. číslo: 2120000076

Detské chlapčenské sandále Crocs Bump It Sandal K v teniskovom vzhľade, ktoré zaručujú komfortné nosenie počas celého dňa. 

viac info

Vyberte farbu

Pôvodne 29,95 €

Ušetríte 10,05 € (-33 %)

19,90 €

Popis tovaru

Chlapčenské sandálky značky Crocs Bump It Sandal K s uzavretou špičkou v teniskovom dizajne. Vyrobené sú z patentovaného materiálu Croslite, ktorý zaručuje, že sa vaše dieťa bude cítiť pohodlne počas celého dňa. S nimi zvládnete aj dlhšie cesty bez pocitu unavenosti a nepohodlnosti. Crocsy majú jedinečný ventilačný systém otvorov a tak zamedzujú potenie nohy a zabezpečujú maximálne pohodlie. Zadný ramienok je na pevno, zabezpečuje bezpečné nosenie. 

  • dizajn inšpirovaný teniskami
  • ľahké obúvanie
  • pásik na päte pre dokonalú pevnosť chodidla a bezpečie
  • vetracie otvory na boku a zvrchu
  • vyrobené z materiálu Croslite™
  • kompatibilné s Jibbitz™
  • veľkostná tabuľka ( foto 4)

 

Materiál: Croslite
Croslite ™ je patentovaný materiál z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu! Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením (je preukázané, že nosenie Crocs znižuje únavu svalov o 62 percent oproti státiu naboso). Croslite ™ nie je jedovatý, môže byť v styku s kožou a stačí ho oplachovať vodou a mydlom.

Parametre

Pohlavie Detské
Zvršok Croslite
Podrážka Croslite™

Výrobca (Crocs)

Spoločnosť Crocs je svetovou jednotkou v oblasti inovačnej neformálnej obuvi pre celú rodinu. V roku 2012 oslávili 10. výročie na trhu. Obuv Crocs poskytuje absolútne pohodlie a podporu pre rôzne príležitosti v každom ročnom období a stala sa doslova fenoménom. Každé "crocsy" sú vyrobené z pantentovaného materiálu Croslite z extrudovanej živice, nejde o umelú hmotu ani o gumu. Bunková štruktúra zamedzuje tvorbe baktérií a plesní, materiál je prirodzene antibakteriálny a eliminuje zápach. Živica má výnimočnú schopnosť tlmiť otrasy a dopady a vyniká maximálnym odpružením. Topánky Crocs sú mäkké, pohodlné, ľahké a zápachu odolné. 

 

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Marcový výber