Craft Storm 2.0 Jacket M blue

Obj. číslo: 1850000089

Pánska bunda Craft Storm Jacket 2.0 je vhodná pre nadšencov bežeckého lyžovania, ktorí sa nevzdajú ani za chladných veterných podmienok. 

viac info

Pôvodne 94,95 €

Ušetríte 7,60 € (-8 %)

87,35 €

Popis tovaru

Craft Storm Jacket 2.0 je zateplená pánska bunda určená na bežecké lyžovanie aj v chladných veterných podmienkach. Predná časť bundy je odolná proti vetru a zadná časť je vyrobená z elastického materiálu Flex Fleece pre lepšiu tepelnú reguláciu. Ergonomický strih zabezpečuje pohodlie a voľný pohyb. Na prednej strane bundy sa nachádzajú aj dve vrecká so zipsom a bunda je vybavená aj reflexnými prvkami. 

 

  • predná časť trupu a rukávov odolná proti vetru 
  • elastický Flex Fleece materiál 
  • predné vrecká so zipsom 
  • reflexné prvky 
  • možnosť regulácie spodnej časti 

 

Materiál: 100% Polyester

Parametre

Pohlavie Pánske
Druh Vetruodolné / Vodeodpudivé
Špecifikácia materiálu 100% Polyester
Použitie Bežecké lyžovanie

Výrobca (Craft)

Produkty Craft sú produkty pohodlia a bolesti, snehu a dažďa, padania a vzostupov, plné eufórie po posúvaní vytrvalostných limitov. Firma Craft žije športovým vypracovaním a testovaním produktov. Už štyri desaťročia poskytuje optimálny výkon prostredníctvom funkčného športového oblečenia Craft. Rovnako dlho je táto značka neoddeliteľnou súčasťou profesionálneho sveta športu. Vďaka dlhej a plodnej spolupráci s elitnými atlétmi po celom svete Craft vyvíja špecifické športové oblečenie pre optimálnu funkčnosť a maximálne športové výkony.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Októbrový výber