Craft PXC Storm Pants W black

Obj. číslo: 1859032

Dámske príjemné zateplené nohavice Craft PXC Storm sú vhodné do chladných zimných dní alebo pre aktivity s nízkou intenzitou pohybu.

viac info

Pôvodne 64,95 €

Ušetríte 5,20 € (-8 %)

59,75 €

Popis tovaru

Dámske príjemné, vysoko zateplené nohavice Craft PXC Storm, z rady Performance, sú vhodné do chladných zimných dní alebo pre aktivity s nízkou intenzitou pohybu. Využijete ich hlavne na bežecké lyžovanie.


- základ nohavíc tvorí komfortný a elastický Flex Fleece, ktorý je doplnený vetruodolným, elastickým polyesterom na prednej strane
- tvarované kolená pre optimálnu voľnosť pohybu
- reflexné časti
- dvojité stiahnutie v páse

 

Materiál: Flex Fleece - 100% Polyester (200 g/m2); 100% Polyester (105 g/m2)

Parametre

Pohlavie Dámske
Druh Vetruodolné /Vodeodpudivé
Špecifikácia materiálu Flex Fleece - 100% Polyester (200 g/m2); 100% Polyester (105 g/m2
Traky Nie
Použitie Bežecké lyžovaníe
Strih Slim Fit

Výrobca (Craft)

Produkty Craft sú produkty pohodlia a bolesti, snehu a dažďa, padania a vzostupov, plné eufórie po posúvaní vytrvalostných limitov. Firma Craft žije športovým vypracovaním a testovaním produktov. Už štyri desaťročia poskytuje optimálny výkon prostredníctvom funkčného športového oblečenia Craft. Rovnako dlho je táto značka neoddeliteľnou súčasťou profesionálneho sveta športu. Vďaka dlhej a plodnej spolupráci s elitnými atlétmi po celom svete Craft vyvíja špecifické športové oblečenie pre optimálnu funkčnosť a maximálne športové výkony.

Recenzia užívateľov (0)

Napíšte recenziu

Tovar ešte nebol okomentovaný, buďte prvý.

Decembrový výber